dziś w Sandomierzu jest

         
  © Copyright   Warunki użytkowania serwisu

Sandomierski Serwis Informacyjny (www.sandomierz.net) prowadzi swoją działalność
z poszanowaniem praw własności intelektualnej. Nasze strony internetowe zawierają dokumenty chronione prawem autorskim jak również inne materiały będące pod ochroną praw autorskich.

Nazwa Sandomierski Serwis Informacyjny (SSI) jak również znak graficzny są zastrzeżone i nie mogą być używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez wyraźnej pisemnej zgody Sandomierskiego Serwisu Informacyjnego z siedzibą w Sandomierzu. To samo dotyczy innych nazw, znaków i wzorów zastrzeżonych na rzecz SSI.
Sandomierski Serwis Informacyjny dopełnia wszelkich starań aby informacje ukazujące się w Serwisie były rzetelne i zgodne z prawdą. W żadnym przypadku SSI nie będzie odpowiadał za jakiekolwiek straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w Serwisie informacji.

Korzystanie z utworów, informacji i danych umieszczonych w serwisie (
www.sandomierz.net)
nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest kopiowanie utworów lub ich części, a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w wyżej wymienionej ustawie.

Wszelką odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu.

Udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie tych materiałów przez pozostałych użytkowników. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych
w Sandomierskim Serwisie Informacyjnym:

Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm jakie występują w serwisie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli i zostały użyte w serwisie jedynie w celach identyfikacyjnych.
Dane i informacje zawarte w naszym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.

© SSI

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w Sandomierskim Serwisie Informacyjnym www.sandomierz.net nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright © Sandomierski Serwis Informacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten
jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

 
         
Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i SztukaEdukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW
Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.
    o serwisie pomoc  

STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 5.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do na

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta