dziś jest

 
 
czerwiec 2006 r.
chcesz więcej informacji
wskaż wybran
y miesiąc
 
 
 
 

Wyparli się wszystkiego

25.06.2006 r.

 

Na ostatniej sesji Rady Miasta Pan Burmistrz poinformował, że miasto znowu będzie musiało ponieść wydatki na czyszczenie skarpy oraz studzienek odprowadzających wodę.

To przez chuliganów, którzy zawalili je puszkami po piwie.

 

Rzecznik owej grupy zdementował te informacje. Jak się okazuje chuligani są wręcz oburzeni podejrzeniami, że studzienki zasypali piachem i resztkami gałęzi. Zupełnie zbulwersowała ich wiadomość, że mogą być również podejrzani o posadzenie w studzienkach dzikiego winorośla. Takie informacje ubliżają naszej chuligańskiej godności – dodał rzecznik – jakby nie było musimy trzymać fason.

 

Faktem jest, że ze skarpy zniknęły niektóre śmieci jak np. resztki starego łóżka. Przy jednej kratce, położonej najbliżej schodów, widać świeży beton. Jednak wewnątrz studzienek i kratek odprowadzających wodę zawartość jaka zalegała dotąd – nadal zalega, zaś obciążenie skarpy śmieciami nie uległo zmianie.

 
 
 
1 2 3 4 5 6

 

 

Chuligani się wytłumaczyli. A jak wytłumaczyć ponowne ponoszenie kosztów przez miasto za “coś” co wogóle nie było wykonane?

 

jc

Komentarze:
 
  dodaj swój komentarz
 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Sandomierski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

 

   
Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i SztukaEdukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW
Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.
    o serwisie pomoc  

STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 5.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do nas

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta