dziś jest

 
 
sierpień 2007 r.
 
chcesz więcej informacji
wskaż wybran
y miesiąc
 
 
 
 
 
 

"Bliskie spotkania"

20.08.2007 r.

 
Zdarza się, iż nasi czytelnicy przesyłają nam swoje uwagi dotyczące strony, ale i również z pobytu a naszym mieście.
Poniżej zamieszczamy w całości ostatni list jaki trafił do nas.
   
Witam
 
Jeśli to możliwe to chciałbym na łamach waszej strony którą czytam od jakiegoś czasu
(około 1 roku ), przestrzec wszystkich przed korzystaniem z oferty noclegowej w Hotelu Oskar
w Sandomierzu.
 

Dwa tygodnie temu zarezerwowaliśmy wraz z żoną pokój dwuosobowy na dwie doby.
Wczoraj pod wieczór przyjechaliśmy do tego hotelu. Po zarejestrowaniu nas (z dowodu osobistego) i opłaceniu pobytu za dwie doby w wysokości 200 zł (dwieście złotych) nie otrzymaliśmy rachunku potwierdzającego wniesienie opłaty (ale to drobiazg przy tym co dalej się wydarzyło), udaliśmy się z bagażami do przydzielonego nam pokoju nr 9 na 4 piętrze. Tam co prawda zastaliśmy pokój całkiem inny niż pokazany na ich stronie
http://hotelsandomierz.ovh.org/hotelsandomierz.html,
ale to nie stanowiło aż takiego problemu. Okazało się jednak że w ubikacji jest urwana deska sedesowa, a telewizor nie działa.

 
Poszedłem więc do recepcji zgłosić usterki (abym potem nie został za nie obciążony finansowo)
i poprosiłem ewentualnie o drugi pokój, otrzymaliśmy pokój nr. 3 na tym samym 4 piętrze.
Po wejściu do pokoju okazało się, że nie ma w nim jak również w łazience prądu, nie mówiąc już
o braku telewizora, odklejonych od ścian tapet i okna wklejonego na piankę poliuretanową, którego oczywiście nie dało się otworzyć, a w pokoju było około 30 C (wystawa południowa).
 
Zgłosiliśmy to z żoną na dole w recepcji (znajdującej się w barze). Pani w recepcji (baru) zresztą bardzo sympatyczna powiedział nam że skoro nie jesteśmy zadowoleni z pokoju nr 3, to zostanie nam wymieniony telewizor w pokoju nr 9, ale w tej chwili ona nie może tego zrobić ponieważ obsługuje również bar i ze względu na gości nie może go opuścić. Wróciliśmy więc na górę i tam oczekiwaliśmy około 20 minut , niestety nikt się nie pojawił.
 
Żona zadzwoniła więc do właścicielki Hotelu ;-) Oskar na numer komórkowy 504-201-907 (niestety nie przedstawiła się) i zgłosiła jej nasze uwagi. Na to otrzymała odpowiedź , że skoro płacimy tylko 100 zł za pokój za dobę to czego oczekujemy, w hotelu trwa remont i to jest normalne. Poza tym jak jesteśmy biedakami, których nie stać na droższy hotel, to nie powinniśmy jej zawracać d... i się od niej odpier.... , a jak nam się nie podoba to mamy odebrać pieniądze i wypier..... .
 
Po tak "miłym" kontakcie z właścicielką tego Hotelu ;-) Oskar, odebraliśmy pieniądze
i wyprowadziliśmy się do Hotelu Grodzkiego po drugiej stronie ulicy, gdzie zostaliśmy potraktowani jak ludzie i ulokowani w bardzo dobrych warunkach za niewiele wyższą kwotę.
 
Chciałbym nadmienić że przez 10 lat prowadziliśmy z żoną na Mazurach pensjonat Kalita
i najważniejszą dla nas rzeczą było zapewnienie gościom wszystkiego co było w naszej ofercie jak również zadowolenie naszych gości. W głowie nam się nie mieści to jak zostaliśmy potraktowani przez właścicielkę Hotelu Oskar. Nie dość, że nie zapewnia warunków przedstawionych na swojej stronie, to odnosi się do swoich gości jak do bydła.
 
List ten wysyłam nie tylko do was, ale i do wszystkich innych znanych mi instytucji w tym kraju zajmujących się turystyką. Nie może być tak żeby przypadkowa osoba zajmowała się prowadzeniem Hotelu, powinna raczej prowadzić skup bydła.

Z wyrazami szacunku

Andrzej i Beata DOLIŃCZYK

Ostróda

 
PS. W razie potrzeby poświadczymy z żoną to co napisałem w tym liście przed każdą instytucją.
 
 

Komentarze:
 
  dodaj swój komentarz
 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Sandomierski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

   
Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i SztukaEdukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW
Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.
    o serwisie pomoc  

STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 5.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do nas

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta