dziś jest

 
 
wrzesień 2007 r.
 
chcesz więcej informacji
wskaż wybran
y miesiąc
 
 
 
 
 
 

Orłowski

13.09.2007 r.

 
Galeria Forteczna oraz autor Jerzy Orłowski zapraszają na otwarcie dwugodzinnej wystawy rysunków ORŁOWSKI Wernisaż oraz finisaż odbędzie się w niedzielę 16 września 2007 o godzinie 19.00 w Fortecznej przy ul. Sokolnickiego 14 w Sandomierzu.
   
Podczas otwarcia zaprezentujemy Państwu film dokumentalny o Jerzym Orłowskim “Prisoner"
w rei. Bogdana Dziworskiego, Film powstał w roku 1990 na zlecenie stacji telewizyjnej BBC. Będzie to pierwsza projekcja filmu w Polsce dla szerszej publiczności. Punktem wyjścia do realizacji ww. filmu był materiał dokumentalny “Kilka opowieści o człowieku", który już na stałe wszedł do klasyki polskiego dokumentu, zdobywając prestiżowe wyróżnienia (1983 - Kraków, Międzynarodowy FF, Bogdan Dziworski - Grand Prix “Złoty Smok", Krzysztof Ptak - nagroda za zdjęcia; Huesca Hiszpania - MFFK Grand Prix; 1995 - Monachium MFFK, Nagroda Specjalna Jury).
Sylwia Rybacka i Michał Piorun
 
W przypadku deszczowej pogody zapraszamy do Piwnic Węgra Lazarczyka (Hotel “Pod Ciżemką", Rynek 27).
 

Komentarze:
 
  dodaj swój komentarz
 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Sandomierski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

   
Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i SztukaEdukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW
Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.
    o serwisie pomoc  

STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 5.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do nas

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta