imieniny:

 

dziś w Sandomierzu jest

         
 
sierpień 2003r.
chcesz więcej informacji
wskaż wybraną datę
 
 
 
 
zobacz więcej
  
"Dziejba" na sandomierskim Rynku

30.08.2003 r.

 

Tradycyjnie w sobotę po godz. 18.00 na małej scenie przy ratuszu odbył się kameralny koncert.
30 sierpnia w autorskim recitalu swoje piosenki zaprezentował zaprzyjaźniony od wielu lat z Sandomierzem podwarszawski artysta Andrzej “e-moll” Kowlczyk. To niezwykle barwna postać.
Przez wiele lat grał w “Oddziale Zamkniętym”.

 
 

Ponad 2 lata temu założył Stowarzyszenie Integracji z Artystami Niepełnosprawnymi i rozpoczął budowę “Domu Muzyki” pod Mińskiem Mazowieckim. Założył też zespół Projekt “Oddział Otwarty”, który koncertuje w całej Polsce zbierając pieniądze na dokończenie budowy “Domu Muzyki”. W “Projekcie...” śpiewają m.in. Wanda Kwietniewska (“Banda i Wanda”), Krzysztof “Jary” Jaryczewski (założyciel i pierwszy legendarny wokalista “Oddziału Zamkniętego”), Marek Piekarczyk (“TSA”). W sobotę “e-moll” zaprezentował własne piosenki i ballady m.in. bardzo lubiany w Sandomierzu “Erotyk z góry przegrany”.

Ci którzy na koncercie nie byli...niech bardzo tego żałują.

 

  Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej jest pomysłodawcą i realizatorem “Dziejby” zaś spotkania mogą odbywać się dzięki finansowemu wsparciu sandomierskich restauratorów. Sponsorami są: restauracja Zajazd "Pod Ciżemką", “Kasztelanka”, “Kordegarda”, cafe “Mała”, kawiarnia “Staromiejska” i bar “Trzydziestka”. Dziękujemy J .

foto©SSI

SSI

   
      Prześlij wiadomość

   

Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i Sztuka, Edukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW

Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.

 

  o serwisie pomoc

 
STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 4.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do na

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

Copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta