imieniny:

 

dziś w Sandomierzu jest

         
 
wrzesień 2003r.
chcesz więcej informacji
wskaż wybraną datę
 
 
 
wideo
zobacz więcej
  
"Dziejba" na sandomierskim Rynku

06.09.2003 r.

 

W sobotę (6 września) po godz. 18.00 na małej scenie przy ratuszu zagrała sandomiersko-
- krakowska formacja pod nazwą “Jesienne obuwie”. Tworzą ją młodzi ludzie, którzy spotkali się studiując na krakowskich uczelniach a połączyła ich wspólna pasja – rock`n`roll. Zespół sam zgłosił się do organizatorów z chęcią zagrania na Rynku.

 
 

Zatem koncert “Jesiennego obuwia” podczas “Dziejby” to dowód na to, że cykliczne Spotkania na sandomierskiej starówce zaczynają się cieszyć dobrą sławą w całej Polsce.

Rytmy dobiegły także do młodej pary, która pojawiła się na koncercie. Jak tradycja nakazuje nie zabrakło również okrzyków "gorzko".

 

  Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej jest pomysłodawcą i realizatorem “Dziejby” zaś spotkania mogą odbywać się dzięki finansowemu wsparciu sandomierskich restauratorów. Sponsorami są: restauracja Zajazd "Pod Ciżemką", “Kasztelanka”, “Kordegarda”, cafe “Mała”, kawiarnia “Staromiejska” i bar “Trzydziestka”. Dziękujemy J .

foto©SSI

SSI

   
      Prześlij wiadomość

   

Jak dojechać, Informator, Plan Miasta, Historia, Urzędy i Instytucje, Kościoły, Kultura i Sztuka, Edukacja, Zdrowie, Gospodarka, Turystyka, Katalog firm,
Dawny Sandomierz, Wędrówki ulicami, Komunikacja, Bezpieczeństwo, Na starej fotografii, FotoGaleria, Reklama, Ogłoszenia, Katalog WWW

Jeśli jesteś w posiadaniu interesujących materiałów dotyczących Sandomierza prosimy o kontakt.

 

  o serwisie pomoc

 
STRONA GŁÓWNA

• stronę optymalizowano dla IE 4.0+ • zalecana rozdzielczość 1280x1024 •

napisz do na

www.sandomierz.org

webmaster webmaster

Copyright © sandomierz.net  Wszelkie prawa zastrzeżone

serwis istnieje od 20 kwietnia 2003r. i nie jest stroną oficjalną miasta